Pi-Tek’in ardından

Bugün TROUG adına güzel bir günü daha geride bıraktık. Kocaeli Üniversitesi IEEE öğrenci kulübünün düzenlediği π-TEK (Profosyonel İş ve Teknoloji Günleri) 4 günlük etkinliğin son gününün öğleden sonraki 3 oturumunu TROUG’a ayırmışlardı bilindiği üzere. Sunumlardan önce aldığımız duyumlar talep ve beklentinin yüksek olduğu yönündeydi. Bu, bizleri daha da heyecanlandırdı.

Önce Yalım sahne aldı. Yalım beni her sunumunda şaşırtmayı başarıyor. Bu sefer ne gelecek derken, genellikle vurucu birer cümlelik slide’lardan oluşan sunum hazırlamış, afiyetle izledik, hatta tadı damağımızda kaldı.

Daha sonra sıra bana geldi. Dilim döndüğünce ve olabildiğince basitleştirerek veri tabanı modellemesi, DWH, ETL ve tekniklerini anlatmaya çalıştım.

Sıra Özgür‘e gelmişti. Özgür de yazılım geliştirme ile ilgili tecrübe ve bilgilerini kendine has – herkesi hayretler içinde bırakıp, acaba sırada nasıl bir şey gelecek dedirten – üslubu ile aktardı. Özgür’ün sunumlarını izlemek çok hoşuma gidiyor.

Başta bizi davet eden ve çok güzel bir şekilde ağırlayan IEEE başkanı Rümeysa Usca‘ya ve bütün Kocaeli Üniversitesi IEEE ekibine teşekkürler. En çok teşekkürü de salonu dolduran kalabalığa etmek istiyorum. İyi ki oradaydınız…

Yapmış olduğum sunumu indirmek veya görmek için tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.